Марка AUTOLUX®  представляє широкий асортимент продукції, розробленої
спеціально для  ефективного застосування
в різноманітних умовах.

 

продукти

 • Затверджувачі AUTOLUX®

  Широкий асортимент затверджувачів марки Autolux, що гарантує високоякісне покриття, незалежно від умов використання.

 • AUTOLUX® Шпаклівки

  Від усунення незначних подряпин до повного відновлювального ремонту,марка Autolux пропонує шпаклівку для будь-якого типу ремонту.

 • Ґрунтовки AUTOLUX®

  Широкий асортимент ґрунтовок Autolux дозволяє

  фарбувати поверхні автомобілів будь-якого типу, мають прекрасні адгезійні властивості та формують міцну основу для подальшого нанесення фарби.

 • AUTOLUX® Mікс-системи

  Повний, сучасний, ретельно підібраний асортимент фарб для змішування, розроблений із застосуванням сучасних технологій виробництва стійких барвників.

 • Лак AUTOLUX®

  Асортимент продукції марки Autolux включає засоби з середнім, високим вмістом твердих речовин та

  засоби з надвисоким вмістом твердих речовин, а також численні затверджувачи та розчинники, завдяки яким ви завжди можете отримати покриття високої якості незалежно від масштабу ремонтних робіт або умов використання.

 • РОЗЧИННИКИ AUTOLUX®

  Широкий асортимент якісних розчинників Autolux марки дозволяє досягти якісної обробки поверхні, незалежно від умов застосування. Розчинники є універсальними. Така гнучкість у поєднанні з невеликим розміром упаковки дозволяє знизити видатки до мінімуму

          Завдяки використанню перевірених технологій

          в якості основи для подальшого розвитку, ми

          приділяємо максимальну увагу розробці

          функціональної продукції із застосуванням

          допоміжних матеріалів, які перетворюють

          процедуру змішування на простий процес і під час використання яких не виникає жодних ускладнень. Ця система легко адаптується під будь-які масштаби ремонтних робіт і підходить для використання за будь-яких температурних умов.

PPG Industries 

PPG Industries лідер на ринках, де представлена продукція корпорації; оптимально структурований і ефективний виробник, який використовує найсучасніші технології і рішення. Наша мета - світове лідерство у виробництві покриттів, спеціалізованих товарів і послуг, обслуговування клієнтів в будівельній індустрії, виробництві споживчих товарів, промисловій та транспортній сфері, на ринку автокомпонентів. PPG має виробничі потужності та володіє частками в підприємствах більш ніж в 60 країнах по всьому світу

Autolux є зареєстрованою торговою маркою компанії PPG Industries Ohio, Inc.

©2017 PPG Industries, Inc. Всі права захищені.

 .